پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی
  • 1402/05/31 - 23:50
  • - تعداد بازدید: 868
  • - تعداد بازدیدکننده: 778
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
  • /appsettingFree

پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی

دانشکده علوم قرآنی مشهد از میان داوطلبان واجد شرایط کنکور سراسری در مقطع کارشناسی در رشته علوم قرآن و حدیث دانشجو می پذیرد.

پذیرش رایگان دانشجو در دانشکده علوم قرآنی مشهد

دانشکده علوم قرآنی مشهد به عنوان یکی از 18 دانشکدۀ دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم – تنها دانشگاه تخصصی و قرآن بنیان کشور- برای سال تحصیلی جدید از میان برادران و خواهران علاقه‌مند به تحصیل در رشته‌ های قرآنی در مقطع کارشناسی در دوره های روزانه در رشته علوم قرآن و حدیث دانشجو می‌پذیرد.

این مجموعه به عنوان یکی از مراکز دانشگاهی تخصصی آموزش علوم و معارف قرآن کریم در پایتخت معنوی ایران اسلامی از سال 1380 تاسیس شده و تلاش می‌کند در سال تحصیلی جدید با پذیرش مشتاقان به ساحت قرآن گامی در جهت مهجوریت‌زدایی از ثقل اکبر رسول خدا(ص) و تربیت نیروهای متعهد، مومن و توانمند در حوزه علوم و معارف قرآنی در زمینه‌های تدریس، تحقیق و تبلیغ بردارد.

ظرفیت پذیرش دانشجو در سال تحصیلی1403-1402 40 نفر در مقطع کارشناسی می باشد.

تحصیل در این دانشکده رایگان است و پذیرش‌ها از طریق کنکور سراسری بوده و داوطلبان مجاز شده بعد از اعلام نتایج آزمون سراسری می‌توانند کد رشته محل دانشکده علوم قرآنی مشهد را انتخاب و پس از قبولی نهایی نسبت به ثبت نام و تحصیل اقدام کنند.
با توجه به اعلام نتایج اخیر کنکور سراسری، داوطلبان مجاز شده در رشته های علوم انسانی، ریاضی- فیزیک، علوم تجربی و معارف اسلامی می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش کشور کد رشته 35356 را انتخاب نمایند..
 علاوه بر تحصیل رایگان و تسهیلاتی که برای همه دانشجویان بر اساس ضوابط وزارت علوم همچون ارائه وام‌های ضروری، ازدواج، ودیعه مسکن و تحصیلی در نظر گرفته شده است، بهره‌مندی از کادر آموزشی متخصص و متعهد شامل 9 عضو هیئت علمی و استفاده از دیگر مدرسان مجرب مراکز مهم آموزشی مشهد مقدس از دانشگاه‌های فردوسی، علوم اسلامی رضوی، جامعه المصطفی(ص) العالمیه و دیگر مراکز علمی و پژوهشی، ارائه خوابگاه دانشجویی برای دانشجویان غیربومی مشهد و برگزاری کلاس های درسی مجّزا برای برادران و خواهران از جمله مزایای دیگر تحصیل در این دانشکده است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص نحوه و شرایط پذیرش در این مجموعه قرآنی، می‌توانند از طریق آدرس اینترنتی WWW.QURAN.AC.IR و یا شماره های تماس 05138449600 و 05138449700 اقدام و یا به صفحه مجازی دانشکده در پیام‌رسان ایتا https://eitaa.com/u_quran  و پیام‌رسان سروش https://sapp.ir/u_quran  مراجعه کنند                   

بایدها و نبایدهای مورد توجه در انتخاب رشته (PDF)

سایت سازمان سنجش

 

  • گروه خبری : اخبار
  • کد خبر : 196
کلمات کلیدی
مدیر سایت مشهد
خبرنگار

مدیر سایت مشهد

فیلم ها

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید