اطلاعیه ثبت نام از پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد 1402
  • 1402/06/18 - 13:10
  • - تعداد بازدید: 679
  • - تعداد بازدیدکننده: 610
  • زمان مطالعه : 6 دقیقه
  • /appsettingFree

اطلاعیه ثبت نام از پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد 1402

ثبت نام از پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد 1402 دانشکده علوم قرآنی مشهد آغاز شد.

ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد سال 1402 این دانشگاه، زمان و مکان و مدارک لازم جهت ثبت نام از این عزیزان به شرح ذیل، اعلام می گردد.

 

تذکر مهم:

قید شهر مقدس «قم» در کنار نام دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در سایت سازمان سنجش، صرفا به دلیل وجود سازمان مرکزی دانشگاه در این شهر می باشد؛ لذا داوطلبان لازم است به آدرس درج شده در جدول ذیل، طبق کدرشته های معرفی شده، جهت ثبت نام مراجعه نمایند. و از مراجعه به سازمان مرکزی دانشگاه، اکیداً خودداری نمایند.

 

ثبت نام غیر حضوری در سامانه گلستان:

زمان ثبت نام غیرحضوری:

دوشنبه 1402/06/20 الی یکشنبه 1402/06/26 از طریق لینک سامانه گلستان

 

مدارک لازم‌ جهت ثبت نام غیرحضوری:

بارگذاری تصویر مدارک ذیل در سامانه گلستان

1- صفحه اول با توضیحات شناسنامه

2- کارت ملی

3- عکس

4- مدرک دال بر وضعیت نظام وظیفه برادران )مطابق صفحه 17 دفترچه راهنمای ثبت نام (شماره 1)(

5- اصل یا گواهی مدرک کارشناسی

6- مدرک کاردانی (برای فارغ التحصیلان کارشناسی ناپیوسته الزامی می باشد)

7- گواهی معدل و واحدهای گذرانده دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی (در صورتی که در زمان ثبت نام کنکور مشغول به تحصیل بوده اند این گواهی جهت مطابقت با معدل اعلام شده در زمان ثبت نام کنکور الزامی است)

لازم است پذیرفته شدگان جهت درخواست تأییدیه مدرک تحصیلی مقطع کارشناسی، به سامانه استعلام مدرک تحصیلی به آدرس estelam.msrt.ir مراجعه نموده و پس از پر کردن اطلاعات درخواستی به صورت صحیح، کد رهگیری دریافتی را در زمان ثبت نام غیرحضوری در سامانه گلستان درج نموده؛ و اصل مدرک مقطع کارشناسی خود را به آموزش دانشکده تحویل نمایند.

 

دستورالعمل ثبت نام غیر حضوری:

- بعد از کلیک بر روی لینک ورود به سامانه گلستان در صورت مواجه شدن با خطا، گزینه دوم"Continue to this website (not recommended)" انتخاب گردد.

- جهت تسریع و تسهیل در امر ثبت نام غیر حضوری، حتی المقدور در ساعات کم ترافیک مصرف اینترنت در شبانه روز به سامانه مراجعه کنید.

- راهنمای ورود به سامانه در صفحه اول سامانه گلستان golestan.quran.ac.ir))  درج گردیده است.

- پس از تکمیل تمامی اطلاعات درخواستی و ارسال مدارک، داوطلبین محترم می بایست از طریق نرم افزار گلستان گزارش شماره 1800 مشخصات کامل دانشجوی جدیدالورود را از طریق منوی «دانشجو، پذیرش غیرحضوری، گزارش ها» چاپ کرده و در روز ثبت نام به آموزش دانشکده مراجعه و نسبت به تحویل اصل مدارک اقدام نمایند.

-  در صورت عدم موفقیت در ثبت نام غیر حضوری، داوطلب می تواند با مراجعه به دانشکده محل قبولی، واحد آموزش جهت تکمیل ثبت نام اقدام نماید.

 

مراجعه حضوی جهت ثبت نام:

زمان ثبت نام حضوری:

سه شنبه و چهارشنبه 28 و 29 شهریور ماه 1402

 

مکان ثبت نام حضوری:

رشته علوم قرآنی:

گرایش اعجاز ( مرد) با کد رشته محل 12285

گرایش ادبی (زن) با کد رشته محل 12293

مشهد/ خیابان سناباد/ نبش سناباد 33/

دانشکده علوم قرآنی مشهد

تلفن: 

051-38449600

051-38449700

تمامی کلاس ها به صورت حضوی برگزار می گردد.

تذکر: دانشجویانی که به خاطر داشتن شرایط خاص، درخواست مهمانی به دانشکده های دیگر داشته باشند، لازم است هر چه سریع تر تمامی مراحل ثبت نام غیرحضوری و حضوری را در دانشکده خود (بر اساس کد رشته قبولی) انجام داده و پس از آن در صورت تکمیل پرونده و عدم مغایرت اطلاعات، درخواست مهمانی خود را با مستندات جهت بررسی به دانشکده قبولی (مبدا) بدهند.

 

مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری در واحد آموزش:

هر یک از پذیرفته‌شدگان کدرشته‌های امتحانی می بایست مدارک ذیل را برای ثبت‌نام تحویل بخش آموزش در دانشکده نمایند.

1- اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه

2- اصل و کپی کارت ملی

3- عکس4*3 (6 قطعه) تهیه شده در سال جاری

4- اصل و کپی مدرک دال بر وضعیت نظام وظیفه برادران (با توجه‌ به‌ بند «مقررات‌ وظیفه‌ عمومی»‌ مندرج‌ در صفحه 17و18 دفترچه‌ راهنمایی شماره‌ یک آزمون ارشد)

5- اصل یا گواهی مدرک کارشناسی (لیسانس) (فارغ التحصیلی حداکثر تا 1402/06/31)

6- مدرک کاردانی فارغ التحصیلان کارشناسی ناپیوسته

7- حکم مرخصی یا موافقت بدون قید و شرط با تحصیل کارمندان دولت و حوزویان

8-پرینت ثبت نام غیرحضوری در سامانه گلستان

 

مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری در واحد امور دانشجویی:

1- کپی کارت ملی و صفحه اول شناسنامه و صفحه دوم برای متاهلان

2- دوقطعه عکس 4*3 جدید

3-  پرینت فرم تکمیل شده ثبت نام( همه نودانشجویان)  و تعهدنامه خوابگاه و فرم محارم؛ مخصوص خواهران ( ویژه متقاضیان خوابگاه)

4- ثبت نام و تکمیل اطلاعات در سامانه امور دانشجویان کشور و پرینت فرم های کارنامه سلامت روان و جسم

5- مراجعه حضوری برادران جهت بررسی و  انجام امور نظام وظیفه و صدور معافیت تحصیلی

نکته اول: معاف شدگان از نظام وظیفه یا آندسته از پذیرفته شدگان که خدمت سربازی را به پایان رسانیده اند تصویری از کارت معافیت یا پایان خدمت خود ارائه دهند.

نکته دوم: سایر دانشجویان نوورود حتما قبل از مراجعه حضوری، از دانشگاه محل تحصیل مقطع کارشناسی خود نامه اعلام فارغ التحصیلی خطاب به نظام وظیفه را دریافت نمایند در غیر اینصورت امکان صدور معافیت تحصیلی جدید برایشان مقدور نخواهد بود.

 

سایر نکات مهم:

‌1- پذیرفته‌شدگانی‌ که‌ فارغ التحصیل سال 1402 می باشند، و به‌ دلایلی‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرک‌ کارشناسی (لیسانس‌) نمی‌باشند، لازم‌ است‌ اصل‌ گواهی‌ تایید شده‌ توسط دانشگاه‌ یا موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل ‌اخذ کارشناسی‌ (لیسانس‌) با عنوان فرم معدل تحویل نمایند. فرم مدرک و معدل

2- آن دسته از پذیرفته‌شدگانی که در زمان اعلام نتایج اولیه و تکمیل فرم انتخاب رشته (مورخ 1402/03/11 لغایت 1402/03/16) دانشجوی سال آخر بوده‌اند و حداکثر تا تاریخ 1402/06/31 فارغ‌التحصیل می‌شوند، دانشجوی سال آخر شناخته شده و لازم است فرم معدل دانشجویان سال آخر مندرج در صفحه 73 دفترچه راهنمای (شماره 1) یا صفحه 509 دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ‌2) را از موسسه آموزش عالی محل فارغ‌التحصیلی دوره کارشناسی دریافت و آن را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه محل قبولی ارائه نمایند. فرم های میانگین واحدهای گذرانده

3- طلاب ‌حوزه‌های علمیه که دوره ‌سطح ‌2 را گذرانده‌اند و یا تا تاریخ 1402/06/31 فارغ‌التحصیل‌ می‌شوند، باید مدرک‌ فراغت‌ از تحصیل‌ خود را که‌ توسط مرکز مدیریت‌ حوزه‌ های علمیه‌ و یا مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان و یا اصفهان صادر گردیده ‌است‌ ارائه نمایند.

4- پذیرفته‌شدگانی‌ که‌ دارای مدرک تحصیلی معادل می‌باشند لازم است واجد شرایط مفاد «آیین‌نامه شرکت دارندگان مدارک معادل و غیررسمی در آزمون های مقاطع بالاتر» باشند.

5- براساس مصوبه جلسه 771 مورخ 1394/08/26 شورای عالی انقلاب فرهنگی، کلیه دارندگان مدرک معادل ضمن خدمت فرهنگیان که طی سال‌های 1377 تا 1381 به دوره‌های مذکور راه یافته‌اند، حسب مورد از تسهیلات مصوبه شماره 2/77633 مورخ 94/05/28 برای ادامه تحصیل در مقاطع رسمی بالاتر برخوردار می‌شوند.

6- معدل‌ لیسانس‌ پذیرفته‌ شده‌ باید با معدلی‌ که‌ قبلاً در زمان ثبت‌نام برای شرکت در آزمون به‌ سازمان‌ اعلام‌ نموده‌، و یا در مراحل بعد اصلاح نموده است، باید یکسان‌ باشد، بدیهی است از ثبت‌نام قطعی آن دسته از داوطلبانی که دارای مغایرت معدل باشند (معدل مندرج در مدرک آنان کمتر از معدل اعلام شده به سنجش باشد) خودداری خواهد شد، و تا زمان بررسی و اعلام وضعیت نهایی آنان از سوی سازمان سنجش صرفا ثبت نام به صورت موقت و مشروط بعمل می آید.

7ـ از پذیرفته‌شدگانی ‌که‌ حداکثر تا تاریخ‌ 1402/06/31 فارغ‌التحصیل‌ نشوند، ثبت‌نام‌ به‌ عمل‌ نخواهد آمد، و قبولی آنان‌ «کان‌ لم‌ یکن» خواهد شد.

  • گروه خبری : گروه های محتوا,اخبار
  • کد خبر : 219
کلمات کلیدی
مدیر سایت مشهد
خبرنگار

مدیر سایت مشهد

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید