• تاریخ انتشار : 1401/04/02 - 14:16
  • تعداد بازدید : 127
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در دانشکده علوم قرآنی مشهد

دانشکده علوم قرآنی مشهد در مقطع کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی 1402-1401 دانشجو می پذیرد.

دانشکده علوم قرآنی مشهد به عنوان یکی از 18 دانشکدۀ دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم - تنها دانشگاه تخصصی قرآن بنیان کشور- برای سال تحصیل 1402-1401 در مقطع "کارشناسی ارشد" از طریق کنکور سراسری در دوره روزانه به صورت رایگان دانشجو می‌پذیرد.

 برادران و خواهران علاقه مند به فراگیری علوم ناب قرآنی که در آزمون کارشناسی ارشد امسال شرکت نموده و مجاز به انتخاب رشته شده اند تا روز شنبه چهارم تیرماه سال جاری فرصت دارند با مراجعه به سایت سازمان سنجش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

شایان ذکر است پذیرش های جدید شامل رشته علوم قرآنی، گرایش اعجاز ویژه برادران با کد 12243 و گرایش ادبی ویژه خواهران با کد 12258 می باشد.

علاقه مند همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۳۸۴۴۹۷۰۰-۰۵۱ تماس و یا به سایت دانشگاه به آدرس www.quran.ac.ir مراجعه نمایند.

بهره مندی از 9 عضو هیات علمی تمام وقت شامل دو دانشیار، شش استادیار و یک مربی، ارائه خوابگاه های دانشجویی، بهره مندی از تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم و برگزاری کلاس های مجزا برای برادران و خواهران در طول تحصیل از دیگر مزایای این دانشکده می باشد.

  • گروه خبری : اخبار
  • کد خبر : 7795
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید