• تاریخ انتشار : 1401/03/08 - 09:16
  • تعداد بازدید : 58
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با مشارکت دانشکده علوم قرآنی مشهد برگزار می شود؛

نخستین جشنواره ملی قصه گویی قرآنی تبیین

نخستین جشنواره ملی قصه گویی قرآنی تبیین به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و با مشارکت دانشکده علوم قرآنی مشهد و سایر دستگاه های اجرایی برگزار می شود.

نخستین جشنواره ملی قصه گویی قرآنی تبیین به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و با مشارکت دانشکده علوم قرآنی مشهد، اداره کل کتابخانه های عمومی این استان و بالغ بر ده دستگاه اجرایی دیگر برگزار می شود.

محوریت این جشنواره را قصه های قرآنی و نیز مفاهیم معارفی برگرفته از قرآن کریم همچون صداقت، ترویج فرهنگ مهربانی، کمک به دیگران، احترام به والدین، اقامه نماز و آثار آن، توجه به فرهنگ، معنویت، ازدواج و فرزند آوری، عفاف و حجاب، انفاق، اطعام و ... تشکیل می دهد.

علاقمندان در تمامی گروه های سنی می توانند قصه های خود را در قالب فایل های ویدیویی و یا صوتی با حداقل ۳ و حداکثر ۶ دقیقه و حجم تقریبی ۳۰ مگابایت با محوریت کتاب های قرآن کریم، «قصه های خوب برای بچه های خوب» اثر مهدی آذریزدی، مجموعه آثار کلر ژوبرت، کتاب هدیه های آسمانی مدارس و قصه های شفاهی بزرگترها تا پایان خرداد ماه ۱۴۰۱ به دبیرخانه این جشنواره به آدرس مشهد، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، موسسه قرآن و عترت صراط نور ارسال کنند.

علاقه مندان همچنین می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۵۹۸۴۵۳۴۶ و یا از طریق آدرس @tabeen01 در تمامی پیام رسان ها تماس حاصل کنند.

شایان ذکر است اختتامیه این جشنواره در تیر ماه ۱۴۰۱ همزمان با دهه ولایت برگزار خواهد شد.

  • گروه خبری : اخبار
  • کد خبر : 6651
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید