• تاریخ انتشار : 1400/11/20 - 11:00
  • تعداد بازدید : 181
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

ثبت نام وام های دانشجویی

ثبت نام انواع وام های دانشجویی آغاز شد.

به اطلاع می رساند با توجه به آغاز ثبت نام وام های دانشجویی در نیمسال دوم سال تحصیلی 1401-1400، در خصوص این تسهیلات رعایت نکات ذیل الزامی می باشد:

1-سامانه دانشجویی (پورتال دانشجویی به نشانی bp.swf.ir )برای ثبت نام دانشجویان به منظور دریافت وام تحصیلی،شهریه و ودیعه مسکن از تاریخ 1400/11/19الی 1400/12/25فعال می باشد.

2-دانشجویان ورودی جدید نیمسال دوم سال تحصیلی 1401-1400 و دانشجویان ورودی های سال های قبل که برای اولین بار تقاضای دریافت وام های صندوق رفاه  رادارند، صرفاً با ارائه سندتعهد جدید امکان ثبت نام خواهند داشت.

3-در زمان ثبت اطلاعات سند تعهد در پرونده دانشجویان ضروری است مشخصات ضامن و ضامنین از طریق وب سرویس سازمان ثبت احوال استعلام  گردد .

4-برای مساعدت با دانشجویان در شرایط فعلی کرونا، اخذ گواهی کسر از حقوق ضامنین برای نیمسال تحصیلی جاری  الزامی نمی باشد.

5-دریافت مستندات و مدارک هر یک از وام ها و سند تعهد دانشجویی از جمله ضرورت های دریافت وام است. باتوجه به تداوم وضعیت شیوع بیماری کرونا، مدارک و مستندات مورد نیاز در صورت لزوم به صورت غیر حضوری هم از دانشجویان متقاضی وام دریافت  می گردد.

6-لازم به ذکر است ثبت نام وام ضروری فعلا مقدور نمی باشد و به سال بعد موکول شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط عمومی جهت دریافت تسهیلات دانشجویی، خلاصه شرایط عمومی و آموزشی، انواع وام ها، شرایط ضمانت، شرایط ضامنین، نحوه ورود به پرتال، ثبت نام در پرتال تصاویر ذیل را مشاهده نمایید همچنین می توانید فرم سند تعهد محضری و آیین نامه پرداخت و باز پرداخت وام های دانشجویی را از بخش فایل ها در ذیل دانلود نمایید.


  • گروه خبری : اخبار,اطلاعیه
  • کد خبر : 6234
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید