امروز: شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧

آخرین اخبار دانشکده

 • :

سایت نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم
وزارت علوم و تحقیقات پایگاه قرآنی دانشجویی ایحاء

 •  


    چاپ        ارسال به دوست

  حضور دانشکده تربیت مدرس قرآن مشهد در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت مشهد

   

  دانشکده تربیت مدرس قرآن مشهد در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت مشهد حضور فعال دارد.

  به گزارش روابط عمومی دانشکده تربیت مدرس قرآن مشهد شیوه ثبت نام در این دانشگاه، پایان نامه‌های برتر در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دفاع شده در سال تحصیلی گذشته، ارائه تألیفات اساتید دانشکده، ارائه مجلات تخصصی اساتید دانشکده و انجمن علمی دانشجویان، معرفی چهره های برجسته قرآنی دانشکده در بخش اساتید و دانشجویان، ارائه مشاوره قرآنی و پژوهشی به مخاطبین توسط اعضاء هیأت علمی، معرفی فعالیت های قرآنی دانشکده و دانشگاه در قالب نمایش فیلم و اسلاید در مانیتور و بروشور و تراکت و... برخی از برنامه‎های محوری دانشکده تربیت مدرس قرآن مشهد در این نمایشگاه است.
  شایان ذکر است دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد با رویکرد مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال 2017 میلادی 14 تا 22 خرداد ماه در مرکز نمایشگاه‌ها و همایش های آستان قدس رضوی واقع در طبقه منهای یک باب الجواد حرم مطهر رضوی دایر است.
  گفتنی است این نمایشگاه در هشت هزار متر مربع فضای مسقف دایر شده و دارای 27 کمیته و 24 بخش از جمله کودک و نوجوان، عترت و ولایت، نشر الکترونیک، بخش بین الملل و مشهد 2017 می باشد. کشورهایی از جمله افغانستان، پاکستان، سوریه، عراق، ترکیه، آذربایجان، ترکمنستان و تاجیکستان در بخش پایتخت فرهنگی جهان اسلام دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت مشهد که از ساعت 18 تا 24 هر شب دایر است، حضور دارند.

   


  ١٣:٣٠ - شنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٢٩٧١    /    تعداد نمایش : ٥٧٣


  برای این خبر نظری ثبت نشده است
  نظر شما
  نام :
  ايميل : 
  *نظرات :
  متن تصویر را وارد کنید:
   

  خروج